Nero 8 İçerik ve Özellikleri


Nero 8 İçerik ve Özellikleri Bilgileri

Nero, Alman Ahead Inc. firmasının ürünü. Ancak, Türkiye’de Nero denilince, CD ve DVD yazma programı akla gelir. Aslında öyle değil…

Nero 8, Haziran 2008′de çıkmıştı. Nero 8′in içeriğinde, CD ve DVD yazma dışında bir çok bölüm ve özellik daha bulunuyor. Şimdi bunları tanıyalım:

Nero Home

Nero Home, TV veya bilgisayarda tüm ortam dosyalarınızı görüntülemek ve yönetmek için merkezi bir uygulama erişimidir. TV kaydını, zaman kaydırmayı, DVD-Video kayıttan oynatmayı, ses ve fotoğraf oynatmayı kullanımı kolay bir arayüzle birleştirir.

Nero StartSmart

Nero StartSmart, tüm ses, video, yedekleme ve kayıt görevleri için merkezi başlangıç noktasıdır. İlgili Nero programını başlatmak için birçok kategori içinden bir görev seçin ve Nero StartSmart’ı kendi ihtiyaçlarınıza uyarlayın.

Nero Express

Nero Express, sihirbaz stili bir kullanıcı arayüzü kullanan özgün Nero yakma motoru ile çalışır. Ses, veri ve video disklerinizi bir defada yakın.

Nero Vision

Nero Vision, harici aygıtlardaki videolarınızı yakalamak ve DVD Video, VCD ve SVCD’ye kaydetmenizi sağlayan bir video düzenleme ve yazma yazılımıdır. Şaşırtıcı slayt gösterileri yaratabilir ve kendi filmlerinizi kesip olağanüstü efektlerle düzenleyebilirsiniz.

Nero BackItUp

Nero BackItUp dosya ve klasörlerinizi ve hatta sabit diskinizin tümünü yedeklemenize olanak tanır. Birden fazla CD veya DVD’ye yayılan yedeklemeler yaratın. Tek bir tıklama ile dosya ve klasörlerinizi geri alın ve yedekleme işlerinizi çizelgeleyin.

Nero CoverDesigner

Nero CoverDesigner, kişisel kapak ve etiketler oluşturmakta kullanılan kullanıcı dostu bir programdır. CD/DVD kapakları, kitapçıklar oluşturmak için fikirlerinizi kullanabilir veya tarayıcınızdan, dijital kameranızdan veya internetten kapak aktarabilirsiniz.

Nero WaveEditor

Nero WaveEditor
, ses dosyaları düzenlemek ve kaydetmek için kullanılan bir programdır. Çeşitli filtreleme ve ses optimizasyonu yöntemleri sayesinde hızlı ve kolay bir biçimde kişisel ses dosyaları oluşturabilirsiniz.

Nero Soundtrax

Nero SoundTrax ile kendi DJ’iniz olabilirsiniz. Muhteşem müzik mikslerinizi sanal bir multitrack müzik stüdyosunda yaratabilirsiniz. Nero SoundTrax kayıtlarınızı PC’nize birkaç basit adım ile aktarabilmenizi sağlayan çeşitli sihirbazlar sağlar.

Nero ShowTime

Nero ShowTime ile favori DVD video filmlerinizi seyredebilir, müzik dinleyebilir ve bilgisayarınızı bir ev sinemasına dönüştürebilirsiniz; bunları yaparken de muhteşem bir görüntü ve ses kalitesine sahip olursunuz.

Nero MediaHome

Nero MediaHome videolarınızı, müzik ve resimlerinizi UPnP (Universal Plug and Play) uyumlu aygıtlarınıza ve Nero ShowTime içine aktarmanızı sağlar.

Nero Recode

Nero Recode ile kopya korumalı olmayan DVD filmleri DVD’ye veya sabit diskinize kalite kaybı olmadan yeniden kodlayabilirsiniz. DVD’nin tümünü orijinal menülerle birlikte veya yalnız ana filmi yeniden kodlayabilir veya DVD filmleri Nero Digital’a dönüştürebilirsiniz.

Nero PhotoSnap

Nero PhotoSnap favori fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlar. Fotoğraf kalitesini geliştirmek için geniş seçeneklerimizi kullanabilirsiniz.

InCD

InCD yeniden yazılabilir disklerinizi büyük bir disket sürücü gibi kullanabilimenizi sağlar. Dosyaları sürükleyip ilişkilendirerek kopyalayın veya başka uygulamalar içinden diske kaydedin.

Program

Nero 8 İçerik ve Özellikleri Benzer Haberleri


 • Benzer posta yok


 • Kelimeler:

  nero photosnap nasıl kullanılır, nero wave editor kullanımı, nero photosnap kullanımı, nero özellikleri


  Yorum Yaz!

  Isim: (Gerekli)

  E-mail: (Gerekli)

  Web site:

  Comment: