Yahoo Mail Hesabınız Nasıl Kapatılır?


Yahoo Mail Hesabınız Nasıl Kapatılır? Bilgileri

Bir Yahoo mail hesabınız var. Ancak, spam, güvenlik vs. gibi durumlardan dolayı, Yahoo hesabınızı kapatmak istiyorsunuz. Peki, ne yapmalısınız?

Yahoo mail hesabınız kapatmak için, bu linke tıklayın. Açılan sayfada Yahoo kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

Açılacak sayfanın alt kısmında, sizden Yahoo şifreniz istenecek. Hesabınızı kapamak için, bu şifreyi yazmalısınız.

Yahoo Hesap Kapatma

Üstteki boşluğa, Yahoo şifrenizi, alttaki boşluğa ise resimde yer alan karakterleri yazın ve “Terminate this account” düğmesine tıklayın.

Hesabınızı resmen kapmak için onayladınız. Yahoo, 90 gün içinde hesabınızı kapatacak. 90 gün sınırlaması, spam kullanıcıların önüne geçmek için gerekiyor. Ancak, sizin için kötü bir sürpriz daha var.

Yahoo, hesabınızın kapanmasından 90 gün sonra, Yahoo veri tabanından e-maillerinizi tamamıyla silecek ve hesabınızı kapatacak kapatmasına da, 90 günden sonra, kapanılan hesap adında isteyen kullanıcı yeni bir hesap açabiliyor. Bu nedenle, kişi isminizi içeren bir Yahoo e-mail hesabına sahipseniz, bu hesabı silmemeniz tavsiyemizdir. Kendi adınızı içeren e-mail adresinin, başkaları tarafından kullanılmasının ne kadar kötü durumlar oluşturabileceğini düşünmek çok da zor olmasa gerek!

Yahoo

Yahoo Mail Hesabınız Nasıl Kapatılır? Benzer Haberleri


 • Gmail E-mail Adresiyle Nasıl MSN Hesabı Alınır?
 • Yahoo Messenger, Şimdi Yahoo Mail’de
 • Flickr’a Nasıl Kayıt Olunur?
 • Türkçe Yahoo Mail
 • Mynet E-mail Adresiyle, MSN Nasıl Alınır ve Kullanılır?
 • Yahoo Messenger Nedir? Nasıl Alınır? Nasıl Kullanılır?
 • Mynet E-mail Adresimi Outlook’a Nasıl Kaydederim?
 • Yahoo E-mail Adresinin Rengi Nasıl Değiştirilir?
 • Yahoomail


 • Kelimeler:

  yahoo mail kapatma, yahoo mail nasıl kapatılır, yahoo nasıl kapatılır, yahoo mail hesabı kapatma, yahoo mail kapama, yahoo hesap kapatma, yahoo mail kapatmak, yahoo mail hesap kapatma, yahoo mail adresi kapatma, yahoo mail hesabı nasıl kapatılır, yahoo mail adresini kapatma, yahoo hesabımı kapatmak istiyorum, yahoo maili kapatma, yahoo hesap kapama, yahoo mail hesabını kapatma, yahoo maili kapatmak, yahoo hesabı nasıl kapatılır, yahoo hesabı kapatma, yahoo adresi kapatma, yahoo hesabını kapatmak


  1 Yorum

  1. dostsevket diyor ki

   August 7 2007 @ 6:40 am

   yahoo da bulunan hesabımı kapattım ama bu hesap üzerinden bir yıldan fazla bir süre geçti bu hesabımı geri alamıyorum. Aynı isimle hesap açmak istiyorum böyle bir hesap başka birisi tarafından kulklanılıyor diyor, şifre unutma sayfasında şifre istiyorum hesap deactive diyor. Nasıl geri alacağım bu hesabımı

   Admin Notu: Şifrenizi girdiğiniz zaman, reactive denilen bir buton olmalı. Yahoo’da belirli bir müddet girmediğiniz hesaplarınızıi yeniden aktif etmeniz mümkün. Ancak böyle bir durumla karşılaşmadım. Bu nedenle deactive yazan görüntünün bir resmini gösterebilirseniz, yardımcı oluruz.

  Comment RSS