YouTube Videolarını Bilgisayarıma Nasıl İndiririm?


YouTube Videolarını Bilgisayarıma Nasıl İndiririm? Bilgileri

YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmenin bir kaç yolu var. Örnek olarak; Mozilla Firefox kullanıyorsanız, VideoDownloader eklentisi, YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmenize yarar. Ancak, biraz meşakkatli bir yol!

YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmenin en kolay yolu, kesinlikle Vixy.net sitesi. Bu web sitenin verdiği servisle, YouTube’dan video download etmek gerçekten çok kolay! Şimdi kısaca Vixy yardımıyla YouTube videolarını nasıl download edeceğimizi inceleyelim:

Öncelikle, Vixy.net sitesine girelim. Hemen ana sayfanın üst kısmında, URL yazan bir form göreceksiniz. Bu form’a YouTube videosunun adresini girmelisiniz.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunun adresini bilmeyenler için, kısaca bahsedelim: YouTube’da herhangi bir videonun bulunduğu sayfaya girdiğinizde, izleyeceğiniz videonun hemen sağ tarafında URL yazısı vardır. Bu yazının hemen sağındaki formda YouTube videosunun linki mevcuttur. Bu link aynı zamanda bulunduğunuz sayfanında, adres çubuğunda yazan adresidir.

YouTube Video Link

İşte bu linki kopyalayıp, Vixy.net’te URL kısmına yapıştırmalısınız. Vixy.net’te aşağıdaki resimde belirtilen işlemleri yapın. Belirtildiği gibi, URL kısmına yukarıdaki resimde de gösterilen YouTube videosunun adresini girin ve alt tarafta kaydetmek sitediğiniz dosya uzantısını seçin.

YouTube Link.jpg

Not: Vixy.net sitesi, Mozilla Firefox’ta çalışmıyor. Bu site, Internet Explorer’da çalışıyor. İşlem bittikten sonra, aşağıdaki gibi download linki belirecektir.

upload10.jpg

Yukarıdaki linke tıklayarak, videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. İşlem bu kadar!

Vixy, YouTube

YouTube Videolarını Bilgisayarıma Nasıl İndiririm? Benzer Haberleri


 • Vconvert
 • Youtube Videosu İndir!
 • Türkçe Youtube?
 • Youtube
 • YouTube Videolarını Eklemekle Nasıl Para Kazanılır?
 • Youtube’un Farklı Dil Versiyonları Başlatıldı
 • YouTube’a Nasıl Kayıt Olunur?
 • Youtube’da Nasıl Yorum Yapılır?
 • YouTube’a Kullanıcı Adınızla Giriş ve Çıkış Yapmak!


 • Kelimeler:

  youtube video nasıl indirilir, youtube dan video nasıl indirilir, youtube\dan nasıl video indirilir, youtube nasıl video indirilir, youtube nasıl video indirebilirim, youtube videolarını nasıl indirebilirim, youtubeden nasıl video indirebilirim, youtube dan video indirme nasıl, youtube video indirme nasıl, youtube\dan nasıl video indirebilirim, youtubedan nasıl video indirilir, youtube den video nasıl indirilir, Vixy net adresine girin, youtube videolarını nasıl indiririm, youtube den nasıl video indirebilirim, youtube den nasıl video indirilir, youtubedan nasıl video indirebilirim, nasıl video indirilir, vixy net, youtube dan nasıl video indirilir


  10 Yorum

  1. kemal diyor ki

   February 26 2007 @ 10:05 pm

   Teşekkürler. İşe yarıyor.

  2. elvan diyor ki

   March 25 2007 @ 7:32 am

   çoqq güzel işe yaradı:D

  3. samet diyor ki

   April 8 2007 @ 8:03 am

   çook sağol kardeş canımı sıkıyodu yuotube a bir video koymuştum makinaya format attım daha sonra yuotube tan alırım demiştim alamadım senin sayende alıcam sağol kardeş

  4. HAKAN diyor ki

   April 22 2007 @ 5:55 pm

   Artık o işte olmuyor. Bir kere indirdim bir daha indirmiyo. Programda mı hata var? Yoksa birileri tarafından engelleniyor mu?

   Admin Notu: Vixy.net’ten bahsediyorsanız, herhangi bir sorun yok

  5. vedat diyor ki

   April 25 2007 @ 2:51 pm

   ya teşekür ederimde ben bunu kullanamıyorum daha soğrusu kellanıyorumda video açmıyor sadece mp3 olarak çalışıyor biri bana yardım etse memnun olurum tşk

   Admin Notu: Vixy.net’te indirirken, AVI for Windows seçeneğini seçerseniz, video olarak kaydedebilirsiniz.

  6. bir dost diyor ki

   April 25 2007 @ 9:08 pm

   live massengerda plus eklentisini indirin orada menüden bir şeçeneği seçiyorsunuz kutucuk çıkıyor oraya videonun url nosunu girin ok a basın tamamdır.

  7. vedat diyor ki

   April 26 2007 @ 7:14 am

   tamam bende sizin dediğiniz gibi yapıyorum AVI for Windows diyi yapıyorum ama mp3 olarak çalışıyor bu etti 5 video hepside aynı

   Admin Notu: Windows Media Player’da açıpta mp3 olarak çalıyorsa, muhtemelen Media Player codec eksiğiniz vardır. Buradan WM K-Lite Codec’i download edip kurabilirsiniz. Düzelmesi lazım!

  8. reyhan diyor ki

   April 27 2007 @ 1:27 pm

   bende indirim ama parçanın tamamını çalmıyor neden

  9. bengisu turan diyor ki

   May 12 2007 @ 3:41 am

   ya bu media player codec’i nasıl yüklicez başka bi kısa yolu yok mu

   Admin Notu: Buradan indirebilirsiniz.

  10. bengisu turan diyor ki

   May 31 2007 @ 7:03 pm

   teşekkür edirim

  Comment RSS